Praca – serwisant urządzeń mobilnych

Autoryzowany serwis urządzeń mobilnych firmy Samsung poszukuje Pani lub Pana na stanowisko serwisanta urządzeń mobilnych.

Główne zadania:
– naprawa urządzeń mobilnych, telefony, zegarki, tablety

Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia technicznego lub doświadczenia w zawodzie
– umiejętności skupienia się na zadaniu
– umiejętności przestrzegania procedur
– minimum podstawowej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
– umowę o pracę
– stabilne godziny pracy bez sobót i niedziel
– pracę w małym, zgranym gronie pracowników

CV prosimy wysyłać na adres: wlodek@haalo.pl
Żadnej oferty nie pozostawiamy bez odpowiedzi.

Haalo_pl
Autoryzowany serwis urządzeń mobilnych firmy Samsung.
Krzywoustego 22
70-314 Szczecin

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Haalo_pl Krzywoustego 22, Szczecin, zgadzasz się na przetwarzanie przez Haalo.pl Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.