Wybierz model swojego urządzenia, oraz interesujące Cie usługi.
Wypełnij formularz, oraz wyślij do nas urządzenie lub dostarcz je osobiście.
Naprawione urządzenie możesz odebrać osobiście lub odeślemy je do Ciebie na nasz koszt. Wysyłka realizowana na terenie Polski.

Seria A

Seria M

Seria Note

Seria S

Seria Tab

Seria Watch

Seria Z

Naprawy urządzeń po okresie gwarancji oraz uszkodzeń mechanicznych nie objętych gwarancją

Co naprawiamy:

telefony, tablety, zegarki, gogle VR.

Jakość naprawy:

Do wszystkich napraw używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części firmy Samsung. Naprawy wykonywane są przez wyszkolonych techników przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń serwisowych, co gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Czas naprawy:

Wszystkie naprawy wykonujemy samodzielnie co gwarantuje najkrótszy, możliwy czas obsługi. Większość napraw płatnych wykonujemy na następny dzień roboczy. Zależy to oczywiście od skali uszkodzeń oraz przestrzegania procedur nałożonych przez dział techniczny producenta urządzeń Samsung.

Co to jest naprawa błyskawiczna?

Jeżeli nie możesz rozstać się z urządzeniem lub za chwilę musisz wyjechać proponujemy naprawę błyskawiczną, która jest wykonana tego samego dnia, taka naprawa jest dodatkowo płatna 159 zł brutto w przypadku wymiany baterii, tylnej obudowy lub szybki kamery, zaś w przypadku pozostałych podzespołów jest to koszt 279 zł brutto. Aby naprawa była wykonana tego samego dnia to urządzenie musi do nas trafić przed godziną 14.00. Z uwagi na dużą ilość wykonywanych przez nas napraw prosimy osoby, którym zależy na naprawie błyskawicznej o wcześniejszy kontakt z nami w celu uzgodnienia terminu wizyty tak abyśmy mogli zaplanować naprawę bez uszczerbku w obsłudze dla innych klientów.

Testy i gwarancja po naprawie:

Po każdej naprawie w naszym serwisie, urządzenie przechodzi szereg testów określonych przez dział techniczny firmy Samsung. Dodatkowo w urządzeniach, które tego wymagają wykonywane są testy szczelności. Wszystkie te czynności gwarantują najwyższą jakość obsługi i eliminują w 99% prawdopodobieństwo powtórnej naprawy. Każde urządzenie objęte gwarancją producenta, naprawione przez nasz serwis zachowuje obowiązującą gwarancję. Jeżeli Twoje urządzenie nie posiada już gwarancji producenta to my udzielamy 6 miesięcy gwarancji na wykonaną przez nas naprawę.